Profesionalių teisinių dokumentų duomenų bazė
Turite klausimų? Rašykite: info@manosegtuvas.lt
Inovatyvus dokumentų šablonų saugojimo ir redagavimo įrankis

 

Prenumeruodami MANO SEGTUVAS duomenų bazę, turėsite prieigą ne tik prie šimtų profesionaliai parengtų teisinių dokumentų šablonų, bet ir galėsite saugiai bei patogiai kaupti asmeninius, savo parengtus dokumentus, taip pat pritaikyti Mano segtuvas duomenų bazę Jūsų arba Jūsų įmonės poreikiams.

 

  • Galėsite patogiai kurti naujas dokumentų kategorijas.
  • Turėsite galimybę į duomenų bazę įkelti naujus dokumentus. Mes užtikrinsime visišką Jūsų sukurtų kategorijų ir įkeltų asmeninių dokumentų konfidencialumą. Kitiems (ne Jūsų įmonės) vartotojams Jūsų sukurtos kategorijos bei dokumentai nebus prieinami.
  • Pasinaudokite patogia galimybe susikurti bendrą Jūsų įmonės duomenų bazę, kurioje bendrai kaupsite ir saugosite Jūsų veikloje naudojamų dokumentų šablonus. Bendrai kaupiant įmonės dokumentų šablonus Mano segtuve, Jums niekada nebeteks iš naujo ruošti tokio dokumento, kurį yra paruošęs Jūsų kolega - galėsite jį greitai ir patogiai rasti sukauptoje duomenų bazėje. Naudodamiesi Mano segtuvu, kaupsite įmonės know-how ir galėsite taupyti Jums brangų laiką, kurio nebeteks švaistyti pakartotiniam ne kartą parengtų dokumentų rengimui.
  • Redaguoti sukauptus dokumentus online režimu dar nebuvo taip paprasta! Savo nuožiūra koreguokite į Mano segtuvą įkeltus dokumentus. Mano segtuvas sistemoje tai padaryti galėsite ypač greitai ir patogiai - Jums nereikės dokumento atsisiųsti, išsisaugoti arba įkelti iš naujo. Instrukciją, kaip koreguoti dokumentus online režimu, rasite čia.

 

 

MANO SEGTUVAS - tai patogus, greitas ir profesionalus sprendimas Jums ir Jūsų verslui!

 Nes MANO SEGTUVAS yra Jūsų segtuvas!