Profesionalių teisinių dokumentų duomenų bazė
Turite klausimų? Rašykite: info@manosegtuvas.lt
Naujienos
28
17/06

 Pasiruoškite naujojo Darbo kodekso įsigaliojimui su Mano segtuvu!

Vos už kelių dienų, t. y. nuo 2017 metų liepos 1 d., įsigaliojus naujajam Darbo kodeksui, atsiras būtinybė ne tik atitinkamai koreguoti verslo aplinkoje naudojamus darbo teisės dokumentus, bet ir parengti naujus, pavyzdžiui:

 

  • Atitinkamai atnaujinti darbo sutartis ir kitus susitarimus su darbuotojais;
  • Patvirtinti darbo apmokėjimo sistemą nustatančias taisykles (jeigu darbovietėje vidutinis darbuotojų skaičius yra dvidešimt ir daugiau);
  • Įvertinus darbo teisės reglamentavimo naujoves, koreguoti darbo tvarkos taisykles, priimti naujus lokalinius dokumentus dėl lygių galimybių politikos įgyvendinimo ir darbuotojų asmens duomenų saugojimo (jeigu vidutinis darbuotojų skaičius įmonėje yra didesnis negu penkiasdešimt);
  • Pasirengti darbo tarybų arba darbuotojų patikėtinių (jeigu vidutinis darbdavio darbuotojų skaičius yra mažesnis kaip dvidešimt) rinkimams (iki 2018 m. sausio 1 d.).

 

Pasiruoškite naujojo Darbo kodekso įsigaliojimui jau dabarǃ

 

 

Nuolat atnaujinamoje ir pildomoje Mano segtuvas duomenų bazėje rasite naują profesionaliai parengtų teisinių dokumentų šablonų kategoriją – Naujojo Darbo kodekso dokumentų šablonai. Šioje kategorijoje Jūsų patogumui patalpinome aktualiausius darbo teisės dokumentų šablonus, praversiančius ruošiantis naujojo Darbo kodekso įsigaliojimui. Profesionalų parengtus dokumentų šablonus Mano segtuvas duomenų bazėje galite lengvai koreguoti ir pritaikyti savo poreikiams.

 

Palikite daugiau laiko savo idėjoms – naudokitės profesionalia teisinių dokumentų duomenų baze! Registruokitės ir išbandykite Mano segtuvas galimybes nemokamai arba prenumeruokite Mano segtuvą tik už 29 eurus per mėnesį!

 

 

Mano segtuvas – kad liktų laiko idėjoms!